logo firmy ROCO
logo klubu
lokomotiva 375.033
.
Novinky
Galerie
Modely ROCO
Modely ČSD
Kontakty
Pro členy
Bazar


Roco Club CZ
Háje, Antala Staška 63/19
350 02 Cheb

Novinky :

11.1. 2005- Informace č. 01/ 2005 určená především pro členy Roco club. cz

První lednová informace vychází krátce po novoročním a tříkrálovém čase, ale ještě v době, kdy se výrobní firmy moc nerozjely. Proto jsou i naše informace skromnější. Přesto tam najdete některá důležitá upozornění. Podrobnosti uvádíme dále:

 1. Na základě doporučení pana Eugena Melegy, současného obchodního zástupce firmy ROCO pro Slovenskou a Českou republiku, je nezbytně nutné co nejdříve odebrat v obchodě firmy Classic Model objednané modely od firmy Roco. Každý náš člen ví přesně, co má prostřednictvím našeho předsedy z nabídky pana Melegy objednáno.
  Proto důrazně upozorňujeme naše členy, aby neprodleně odebrali objednané modely a to i za cenu, že pokud sami z nějakého důvodu toto nemohou zabezpečit, projednají přímo s předsedou klubu panem Kroupou náhradní řešení.
 2. Podrobnosti o nové adrese našeho klubu a jeho celkovém uspořádání se dočtete na našich www, a to v rubrice Kontakty a nebo odkazem v minulé informaci.
 3. Lednové novinky od firmy Roco nám nejsou ještě známy.
 4. Jsme rádi, že opětovně ožily naše skryté stránky. Naši členové se tam mohou dovědět cenné rady, na co si dát pozor při nákupu předělávaných modelů. S ohledem na obchodní boj mezi různými výrobci a obchodníky se na trhu objevují i modely (resp. určité mutace) nad nimiž by se s úžasem pozastavil nejenom velký železniční projektant pan Černokněžník ZABABA, ale i (pokud se na to ještě z minulosti pamatujete) i "sovětští konstruktéři".

  Jednou z takových rarit je uspořádání snímačů pro vlakový zabezpečovač u modely Roco lokomotivy DB řady 215 (byl to "špičkový" model ke 40 letům firmy) a z něhož jsou různé odvozeniny i v provedení Playtime - tam to snad tolik nevadí.

  Jak je již výše uvedeno, podrobnosti budeme zveřejňovat pouze na skrytých stránkách.
 5. Zatím stále trvají úpravy našich stránek, proto část dosud známých funkcí je na nějaký čas vypnuta, u dalších se mění pravidla pro jejich používání. Pokud budete mít nějaké problémy, kontaktujte vedení klubu.
 6. Od jiných výrobců stojí za povšimnutí model dánské lokomotivy EG 31 od výrobce Heljan. Pokud budete mít o model jiný než informativní zájem, kontaktujte vedení klubu.
 7. Organizační pokyny pro návštěvu Norimberku dne 11. 02. 2005 budou známy v průběhu druhé poloviny ledna
S přáním dalších úspěchů v modelářském koníčku
Dnes je :

PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ ČLENY

Září 2021
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30