logo firmy ROCO
logo klubu
lokomotiva 375.033
.
Novinky
Galerie
Modely ROCO
Modely ČSD
Kontakty
Pro členy
Bazar


Roco Club CZ
Háje, Antala Staška 63/19
350 02 Cheb

Novinky :

14.2. 2005- Informace č. 02/ 2005 určená především pro členy Roco club. cz

Současná informace je psaná ve znamení návratu našich členů z Norimberka, kde jsme se zúčastnili každoročního veletrhu hraček. Veletrh skončí v první polovině příštího týdne, o informaci svých čtenářů se postarají příslušné časopisy, nakonec jako každoročně.
V průběhu pátku také proběhlo zasedání vedení klubu se zástupci firmy Roco, zasedání mělo předem připravený program. Informovanost našich členů je zajišťována výborem. Nečlenům našeho klubu tyto informace ze zcela pochopitelných důvodů nepodáváme.

 1. Novinky firmy Roco byly zaslány naším členům poštou, rovněž tak byly rozeslány i jiné materiály, určené pouze pro členy. Termínově není momentálně nic omezeno, pouze podání formulářů na klubové modely.
 2. S politováním jsme přijali informaci, že naši členové nebyli schopni včas odebrat objednané modely v obchodě Classic Model a zbytečně nadělali obchodníkům problémy. Proto do budoucna se bude hledat optimálnější způsob realizace takových nákupů s cílem nevytvářet problémy zúčastněným stranám.
 3. Opětovně musíme upozornit na nesprávné použití základního vozu ( v tomto případě je to chladící vůz DB) na mutaci ČSD - viz katalogové číslo Roco 47 547. Proto pozor při objednávání tohoto modelu, dá se to zase přirovnat k podvodu.

Image

 1. Podrobnosti o nové adrese našeho klubu a jeho celkovém uspořádání se dočtete na našich www, a to v rubrice Kontakty a nebo odkazem v minulé informaci.
 2. Zatím stále trvají úpravy našich stránek, proto část dosud známých funkcí je na nějaký čas vypnuta, u dalších se mění pravidla pro jejich používání. Pokud budete mít nějaké problémy, kontaktujte vedení klubu.
 3. Alespoň částečné informace od jiných výrobců:
  • HERIS - je znatelný jeho opětovný rozběh, je to však trochu okleštěno od ACME apod. Podle zatím nepotvrzené informace byl měl HERIS zachovat program dle posledního katalogu, tj. včetně italských a belgických modelů.
  • ACME - je to staronový italský výrobce, v současné době se orientuje na vozidla FS, zejména osobní vozy. V minulosti měl společný program s firmou HERIS, viz však též výše uvedené.
  • PIKO - značné rozšíření modelů HOBBY a produkce TT. Pokud budeme mít informace z této oblasti a nejsou vázány jinými ohraničeními, rádi je zde uvedeme.
  • GÜTZOLD - viz nový katalog, problémy se sergejem je nutno řešit řádným reklamačním řízením. To nakonec platí i u sergejů od Roco! - viz nedosazené ventilátory strojovny.
  • Ti - HO: je dokončena výroba všech barevných verzí vozů řady Hccrrss (GySEV na přepravu aut a to i včetně obou prototypových verzí !!!! - číselná řada T 33XX). Dále pokračuje produkce vozů na přepravu dřevěných produktů - číselná řada T 31XX a T 32XX - a je nově zahájena výroba vozů ložených speciálními kontejnery - číselná řada T 34XX.
 4. Organizační pokyny pro akce pořádané Roco klubem Slovenské republiky Vám budou neprodleně sdělovány tak, jak nám je vedení tohoto orgánu oznámí.
 5. S ohledem na to, že den otevřených dveří u firmy Roco byl ze strany firmy přesunut o rok a týden později, bude se patrně organizovat zájezd našich členů do Sonnebergu (dny PIKO).

S přáním dalších úspěchů v modelářském koníčku

Dnes je :

PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ ČLENY

Leden 2021
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31