logo firmy ROCO
logo klubu
lokomotiva 375.033
.
Novinky
Galerie
Modely ROCO
Modely ČSD
Kontakty
Pro členy
Bazar


Roco Club CZ
Háje, Antala Staška 63/19
350 02 Cheb

Novinky :

1. 5. 2005- Informace č. 03/ 2005 určená především pro členy Roco club. cz

Vydání informace v této podobě má sice více než měsíční pauzu, ale to ještě neznamená, že naši členové nejsou průběžně informováni.

 1. Byly Vám zaslány nové informace o připravovaných modelech, tč. Je to International Collection Jaro 2005. Nezapomeňte, že koncem května je potřeba uzavřít objednávky.
 2. Nezapomeňte do 10. 05. t.r. uplatnit požadavky na klubové modely podle pokynů výboru Klubu!
 3. V průběhu nejbližších 14 dní dostanou naši členové další informace, odkud mj. bude možno objednat podle pokynů výboru další zajímavé modely.
 4. Výbor se na naši modelářskou veřejnost (zejména na naše členy) obrátí ještě s jednou zajímavou nabídkou, kterou je však možno zveřejnit až tehdy, když bude všechno s odpovědnými zástupci firmy Roco nade vší pochybnost projednáno.
 5. S politováním jsme přijali informaci, že nebyl dostatečný zájem o cestu do Hersbrucku. Pokusíme se s vedením firmy IGE Hersbruck stanovit náhradní termín.
 6. Připomínáme také nutnost uzavřít Vaše přihlášky na akci, konanou v souvislosti se zasedáním Roco clubu Slovenské republiky v květnu 2005. Podrobnosti jsou Vám známy.
 7. V květnu se objeví na pultech prodejců další modely od firmy Roco, jsou to zejména verze již dříve vyráběných modelů, některé však stojí za to. Je to zejména:
 • Taurus Společnosti EBM
image
 • Motorová lokomotiva NS řady 2200
image
 • Italské osobní vozy Ep. III.
image
image
 • Osobní vozy NSB
image
 • a také švýcarský Krokodýl
image
 1. Podrobnosti o nové adrese našeho klubu a jeho celkovém uspořádání se dočtete na našich www, a to v rubrice Kontakty a nebo odkazem v minulé informaci.
 2. Zatím stále trvají úpravy našich stránek, proto část dosud známých funkcí je na nějaký čas vypnuta, u dalších se mění pravidla pro jejich používání. Pokud budete mít nějaké problémy, kontaktujte vedení klubu.
 3. Alespoň částečné informace od jiných výrobců:
 • HERIS - je znatelný jeho opětovný rozběh, je to však trochu okleštěno od ACME apod. Podle zatím nepotvrzené informace byl měl HERIS zachovat program dle posledního katalogu, tj. včetně italských a belgických modelů.
 • PIKO - značné rozšíření modelů HOBBY a produkce TT. Pokud budeme mít informace z této oblasti a nejsou vázány jinými ohraničeními, rádi je zde uvedeme.
 • Ti - HO: je dokončena výroba všech barevných verzí vozů řady Hccrrss (GySEV na přepravu aut a to i včetně obou prototypových verzí!!!! - číselná řada T 33XX

  image

Dále pokračuje výroba modelů vozů na přepravu dřevěných produktů - číselná řada T 31XX (zde je to T 3108 - vůz před modernizací, po modernizaci je to T 3107)

image

a T 32XX

image

a je nově zahájena výroba další série vozů Sgns(s) ložených speciálními kontejnery - číselná řada T 34XX.

image

Příslušné informace přes výbor Klubu!

 1. Den otevřených dveří v Roco je posunut minimálně o rok (na 2006), včas budete informováni.
 2. Bude se patrně organizovat zájezd našich členů do Sonnebergu (dny PIKO), projednávejte svou účast (pouze pro členy klubu!!!!) s vedením klubu.

S přáním dalších úspěchů v modelářském koníčku

Dnes je :

PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ ČLENY

Duben 2024
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30