logo firmy ROCO
logo klubu
lokomotiva 375.033
.
Novinky
Galerie
Modely ROCO
Modely ČSD
Kontakty
Pro členy
Bazar


Roco Club CZ
Háje, Antala Staška 63/19
350 02 Cheb

Novinky :

26. 8. 2006- Informace č. 5 až 8/ 2006 určená především pro členy Roco Club. CZ

Naši členové jsou nadále kompletně informováni o produkci firmy ROCO Modelleisenbahn GmbH a to i s ohledem na existenci "zaručených zpráv" o nové obchodní politice firmy.
My se snažíme podávat informace pravdivé, které před zveřejněním pro naše členy musíme ověřovat u odpovědných zástupců. To trvá někdy o něco déle, než u těch, kteří si s touto oblastí nedělají mnoho starostí. Proto také výbor klubu zintenzívnil informační tok na našich skrytých stránkách, kde najdou naši členové potřebné informace. Obdobně je tomu i u klubů v zahraničí.
Pro upřesnění potencionálním zájemcům o vstup do našeho klubu ještě uvádím, že členství je na kalendářní rok, neexistuje např.: členství na půl roku s odpovídajícím členským příspěvkem.
Zprávy o činnosti klubu a vnitřní věci klubu budou vždy sděleny členům klubu obvyklou formou, zásadně nejsou určeny pro nečleny. Proto také nejsou a nebudou jakoukoliv formou zveřejňovány v těchto informacích.
Tato výše uvedená opatření jsou sice ne vždy populární, ale s ohledem na současnou pozici našeho klubu jsou nezbytně nutná. S tím jsou spojeny i probíhající úpravy našich skrytých stránek tak, aby byly dostupné pouze aktivním členům našeho klubu ( rozuměno těm, kteří jsou řádnými členy pro rok 2006), a aby je nebylo možno nadále zneužívat i nezvanými hosty včetně našich bývalých členů.

Co nového:

  1. Novinky firmy "Roco" ROCO Modelleisenbahn GmbH najdete na www.roco.co.at Jak jsme již uvedli, že raději budeme volit komplexní informovanost místo té předchozí, tj. případným výběrem modelů
  2. Pokud budou mít nějaké dotazy lidé mimo náš klub, je možno dotazy poslat na poštovní nebo elektronické kontakty s naším klubem a my, pokud bude možno odpovědět, tak odpovíme.
  3. Naši členové mají nové informaci o některých modelech Roco na skrytých stránkách
  4. Naši členové mají tam rovněž informace i o jiných výrobcích modelů

S přáním dalších úspěchů v modelářském koníčku

Dnes je :

PŘIHLÁŠKA PRO NOVÉ ČLENY

Září 2023
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30